Study Copy

olieverfschilderijen- Joke Klootwijk - Middelburg ook voor workshops en opdrachten


Studie naar een kopie
van de schilder Robert Liberace
maat 30 x 24 cm,
geschilderd op Pintura canvas board – (Italy)

© Joke Klootwijk 2012

Ik zou graag in de gelegenheid zijn geweest om een workshop/masterclass te volgen bij mijn favoriete schilder Robert Liberace.

Daar heeft Robert Liberace iets op gevonden, hij verkoopt DVD’s die thema’s hebben, zoals de door mij aangeschafte dvd “Painting the Portrait Alla Prima”.

Het is een goede instructiefilm waarin duidelijk wordt uitgelegd en getoond hoe zijn manier van aanpak is om een portret op te zetten in één zitting.

Zijn manier van kleurgebruik vindt ik erg mooi, ik hou zelf ook van een kleurrijk schilderij en daardoor doet zo’n schilderij ook zeer modern aan.

Voor sommige dure olieverfkleuren die Robert Liberace gebruikt in zijn instructiefilm heb ik een goedkoper alternatief gevonden en dat is Charvin olieverf uit Cannes.

Deze fabrikant heeft 150 ml tubes voor een zeer schappelijke prijs en ze leveren ook 20 en 60 ml tubes. De verf is smeuiig en werkt erg goed. De kleuren zijn echt mediterraan en er zijn prachtige azuurblauwe en paarse tinten in het assortiment!

U kunt altijd veilig betalen met PayPal en u heeft gegarandeerd 30 dagen retour garantie.
Zie voor meer informatie de pagina: Veel gestelde vragen over verzending en aankoop van een schilderij on-line.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

vijf − drie =